Talha KILIÇ | UZAKTAN EĞİTİM

UZAKTAN EĞİTİM 24 HAFTALIK DEĞİŞİM

 • PAKET TANITIMI

  ANTRENMAN PROGRAMI VE EGZERSİZLER

  Hedeflerinize, vücut tipinize ve günlük yaşam şeklinize göre size özel hazırlanan detaylı, spor salonunda yapabileceğiniz antrenman programı.

  BESLENME REÇETESİ

  Size özel hazırlanan günlük almanız gereken kalori, protein, karbonhidrat ve yağ miktarı hesaplanarak beslenme reçeteniz panel üzerinden sizlere sunulur. Kas kazanımı (hipertrofi) ve yağ yakımı (definasyon) için size özel yiyebileceğiniz besinlerle ayarlanabilen düzenli beslenme programı. Aylık olarak göndereceğiniz fotoğraflarınız ile her ay, sizi hedefinize daha fazla yaklaştıracak şekilde beslenme programınız yenilenir. 

  KARDİYO VE KARIN EGZERSİZLERİ

  Hedefinize yönelik en etkili karın egzersizleri ve kardiyo programları hazırlanır. En iyi sonucu almak için geliştirilmiş etkili karın kası antrenmanı ( tekrar, dinlenme, set ) düzenlenir. Aylık olarak göndereceğiniz fotoğraflarınız ile her ay, sizi hedefinize daha fazla yaklaştıracak programınız yenilenir. 

  SUPPLEMENT TAVSİYELERİ

  Kullanacaksanız, ücretsiz olarak ek besin (supplement) kullanımı, kombinasyonları ve kullanım zamanlaması konusunda bilgi verilir.

  EĞİTMEN EŞLİĞİNDE SORU & CEVAP

  24 Hafta boyunca öğrencilerimizin merak ettiği ve aklına takılan soruların güncel olarak cevaplanır. 4-12-24 haftalık paket üyeliklerinde soru-cevap sınırı yoktur. Sorular WhatsApp üzerinden 7/24 cevaplandırılır.

info@talhakilic.com

Mail 7/24 Destek

+90 531 708 96 87

Whatsapp 7/24 Destek

+90 531 708 96 87

Hafta içi 09:00-18:00