Talha KILIÇ | UZAKTAN EĞİTİM

HAKKIMDATalha KILIÇ 30 Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 11 yaşında futbol ile başlayan spor serüveni, okula devam etmesi gerektiğinden, yalnızca 2 yıl amatör olarak sürdü.Daha sonra Türkiye Boks Federasyonu(TBF)’de lisanslı boksör olarak 3 sene boyunca dövüştü.Daha sonra 1 sene kadar KickBoks branşıyla ilgilendi fakat istediği başarıyı elde edemedi. Şu anda antrenör(fitness eğitmeni) olarak profesyonel olarak sürdürdüğü Fitness kariyeri; 2014 yılında Vücut Geliştirme ile başladı. Henüz ilk yılında fevkalade hızlı gelişim gösterdiğini fark etmesi, genetik olarak kendini şanslı hissetmesini sağladı. Bu durum, 2017 yılında profesyonel anlamda kendisini bu spora adamasına sebep oldu. Spor ve sağlıklı beslenme onun için hem yaşantı hem de hobi haline geldi. Profesyonel yarışma olan Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonasına katılmayı bir çok kez düşündü fakat doğal vücut geliştirmesinden dolayı rakipleriyle aynı şartlarda yarışamayacağından, hiçbir vücut geliştirme yarışmasında boy göstermedi.

Sosyal medyada büyük ilgi toplamaya başlayan Talha, internetten kendisine yöneltilen antrenman ve beslenme ile alakalı soruları cevaplamaktan her zaman büyük keyif aldı. Bu sporla ilgilenen herkese, genç bir profesyonel olarak destek vermek isteyerek sürdürdüğü bu aktivite aynı zamanda mesleği haline geldi.

Şu anda, Türkiye genelinde yüzlerce kişi halen Talha’nın hazırladığı, uzaktan eğitim ile kişiye özel beslenme ve antrenman programları sayesinde amatör ya da profesyonel spor hayatını sürdürürken, yaşadığı hızlı değişimlerin keyfini çıkarıyor. İleri seviye Antrenör ve Fitness eğitmeni olarak sürekli kendini yenileyerek ve güncelleyerek eğitimlerine devam edip,  şu an profesyonel spor hayatına devam ederken; elde ettiği deneyimlerden başkalarının da yararlanması açısından profesyonel antrenör olarak, sağlıklı ve fit olmak isteyen herkese destek vermektedir.TikTok,İnstagram ve Youtube kanallarından da takipçilerine spor ve beslenme konularında bilgiler vererek, tecrübelerini paylaşıyor.

info@talhakilic.com

Mail 7/24 Destek

+90 531 708 96 87

Whatsapp 7/24 Destek

+90 531 708 96 87

Hafta içi 09:00-18:00