Talha KILIÇ | UZAKTAN EĞİTİM

Uzaktan eğitim,spor salonunuzdaki hocalarınızın yetersiz veya ilgisiz kaldığı durumlarda sizlere daha profesyonel bir şekilde amacınıza yönelik çalışmalar ile ilerlemenizi,bilinçli olarak spor yapmanızı ve gelişiminizi sağlar.

Sizlere uzaktan eğitim verirken ekonomik durumunuz ve günlük yaşantınıza göre hareket ediyoruz. Spor salonuna gitme imkanınız var ise kesinlikle spor salonuna gitmenizi tavsiye ederiz. Fakat imkanınız yok ise, Evde/Parkta/Sahilde yani spor salonu dışında her yerde de yapabileceğiniz egzersizleri sizlere sunarak,sizi 1 adım daha öteye götürmeyi hedefliyoruz ! Sadece daha etkili bir çalışma sağlamak için, Belirli kilolarda Dumbell (7-12-15-20kg gibi),Pilates Bandı/Pilates topu/İp/El-Ayak ağırlıkları gibi basit evde kullanabileceğiniz fitness ekipmanlarını almanızı tavsiye ederiz.

-Spor salonunda hocalarından yeterli ilgiyi göremeyen kişilerde
-Kilo verme sorunu yaşayan
-Kilo alma sorunu yaşayan
-Sıkılaşmaya çalışan
-Forma girmeye çalışan
-Göbek bölgesinden şikayetleri olan
-Bel bölgesinden şikayetleri olan
-Basen bölgesinden şikayetleri olan kişilere yardımcı olarak fayda sağlıyoruz.

Uzaktan eğitimde yönelik olarak ;
-Kuvvet-Güç Egzersizleri(Fitness)
-Crossfit
-HIIT Interval Cardio
-Pliometrik Egzersizler
-Statik Egzersizler
-Kondisyon Egzersizleri
-Koordinasyon Egzersizleri
Ayrıca size özel amacınıza yönelik bir beslenme düzeni sağlıyoruz! Antrenman ve Beslenme Programlarını hazırlamadan önce;
-Sağlık kontrol tesleri
-Günlük yaşantınız
-Ekonomik durumunuz
-Spor yapılacak mekan
-Vücut tipiniz ve Amacınız dikkate alınarak programı hazırlıyoruz.

-Uzaktan eğitim sırasında sizden haftalık antrenman ve beslenme ile ilgili raporlar alacağız.
-Online olarak sürekli iletişim halinde olacağız.
Böylelikle istediğiniz zaman istediğiniz soruyu sorabileceksiniz.
-Sizlere zaman zaman antrenmanlarda standartların 1 adım ötesine götürecek, monotonluktan ve platodan uzaklaştıracak farklı bir antrenman sistemi sunacağız.
-Sizin amacınıza ve ekonomik durumunuzu göze alarak En doğru supplement danışmanlığı ve size uygun fiyatlarla satışını sağlıyoruz.

-4 Haftalık Uzaktan Eğitim

-12 Haftalık Uzaktan Eğitim

-24 Haftalık Uzaktan Eğitim

Bu sistemde, danışanın enerjisi, isteği, iradesi en önemli unsurlardır. Çünkü eğer danışanda istek ve azim yoksa, hazırlanan programların ve eğitimin bir değeri kalmayacaktır. Uzaktan fitness eğitiminin işe yarayıp yaramaması tamamen bu eğitimi alan kişinin programları ne kadar etkili ve düzenli kullandığıyla alakalıdır. Eğer programlara sadık kalırsanız, mutlaka sonuç alırsınız. Bu noktada tek istisna, hormonal ya da metabolizmayla ilgili hastalıkları olan kişilerdir. Bu tarz hastalıkları olan kişiler, programlara yüksek uyum göstermelerine rağmen daha geç ve düşük verim alabilirler. Ancak bu tarz herhangi bir rahatsızlığı bulunmayan kişiler, eğitim sürecine sadık kaldıklarında ve programları hakkını vererek uyguladıklarında değişim ve gelişim elde ederler. Özetle, online koçluk sistemi, size varmak istediğiniz noktaya giderken yol gösteren bir harita görevi üstlenir. Tıpkı bir navigasyon gibidir. Size en düzgün, en kestirme ve aracınıza zarar vermeden, gitmek istediğiniz yere hangi yollardan gidebilirsiniz, bunu gösterir.

Uzaktan eğitim sistemimin en önemli faydalarından biri, sizi enerji ve zaman israfından kurtarmasıdır. Yanlış yoldan, kulaktan dolma bilgilerle ya da etrafta gezen kalıp programlar ile ilerlediğinizde bu size hem zaman hem enerji kaybettirir. Boşa kürek çekersiniz, boşa yorulursunuz. Size hiçbir faydası olmayan ürünlere para harcar, spor salonundaki üyelik zamanınızı yanlış programlar ile heba edersiniz. Her kafadan bir ses çıkar ve siz hangisine inanıp ne şekilde devam etmeniz gerektiğine karar vermeye çalışırken, gelişmek yerine geriye gitmeye başlarsınız. Fitness uzaktan eğitim sisteminde, online koçunuz sizin için tüm bu detaylar ile ilgilenir. Aklınıza takılan her türlü soruyu cevaplar. Sadık kalacağınız tek bir kaynak, güveneceğiniz tek bir eğitmen olması sizi ileri taşır. Çünkü istikrarlı bir gelişme kaydedersiniz. Spor salonlarını dolduran, düzenli spora gitmesine ve aylar geçmesine rağmen bir türlü istediği verimi alamayan binlerce insan vardır. Genelde aynı yakınmaları duyar, aynı şeylerden şikayet edildiğini görürsünüz. İşte uzaktan eğitim sistemi tam olarak bu sorunları çözer. Günümüzde personal training sistemi ile online koçluk sistemi, size spor ve beslenme konularında yol gösteren hizmetlerdir. Ancak personal training yani bire bir özel eğitim, online eğitime göre oldukça pahalıdır. Burada online/uzaktan eğitimin bir diğer artısı da maliyet olarak daha düşük olması ve daha çok insanın ulaşabileceği bir hizmet olmasıdır.

Fitness Uzaktan Eğitim ya da Online koçluk, antrenman ve beslenme programlarını kapsayan bir eğitim sistemidir. Kişinin sağlık durumu, spor geçmişi, hedefleri, istekleri ve daha pek çok farklı kriter göz önünde bulundurularak hazırlanan programlardan oluşur. Bu programlar beslenme ve antrenman programlarıdır. Hazırlanan programlar sizin hedeflerinize ve imkanlarınıza göre düzenlenir. Burada en önemli faktör, programların tamamen size özel şekilde hazırlanmasıdır. Kalıp bir program yoktur. Bu nedenle size detaylı iki adet soru formu gönderilir. Bu formda hem antrenman hem beslenme düzeni ile ilgili sorular bulunur. Bu sorulara verdiğiniz yanıtlar dikkatle ve titizlikle okunduktan sonra sizin için en kullanışlı olacak, sizi hedefinize en doğru ve hızlı şekilde ulaştıracak programlar hazırlanır. Bir diğer önemli unsur, uzaktan eğitimde amaçlarınıza göre planlama yapılmasıdır. Uzaktan fitness eğitimi ile sadece kilo vermeye yönelik çalışmalar yapılmaz. Kas kütlesi arttırmak isteyenler, kilo almak isteyenler, sıkılaşmak isteyenler, esneklik veya kondisyon arttırmak isteyenler de benimle çalışabilir.

ANTRENMAN PROGRAMI VE EGZERSİZLER
Hedeflerinize, vücut tipinize ve günlük yaşam şeklinize göre size özel hazırlanan detaylı, spor salonunda yapabileceğiniz antrenman programı.
BESLENME REÇETESİ
Size özel hazırlanan günlük almanız gereken kalori, protein, karbonhidrat ve yağ miktarı hesaplanarak beslenme reçeteniz panel üzerinden sizlere sunulur. Kas kazanımı (hipertrofi) ve yağ yakımı (definasyon) için size özel yiyebileceğiniz besinlerle ayarlanabilen düzenli beslenme programı. Aylık olarak göndereceğiniz fotoğraflarınız ile her ay, sizi hedefinize daha fazla yaklaştıracak şekilde beslenme programınız yenilenir.
KARDİYO VE KARIN EGZERSİZLERİ
Hedefinize yönelik en etkili karın egzersizleri ve kardiyo programları hazırlanır. En iyi sonucu almak için geliştirilmiş etkili karın kası antrenmanı ( tekrar, dinlenme, set ) düzenlenir. Aylık olarak göndereceğiniz fotoğraflarınız ile her ay, sizi hedefinize daha fazla yaklaştıracak programınız yenilenir.
SUPPLEMENT TAVSİYELERİ
Kullanacaksanız, ücretsiz olarak ek besin (supplement) kullanımı, kombinasyonları ve kullanım zamanlaması konusunda bilgi verilir.
EĞİTMEN EŞLİĞİNDE SORU & CEVAP
X Hafta boyunca öğrencilerimizin merak ettiği ve aklına takılan soruların güncel olarak cevaplanır. 4-12-24 haftalık paket üyeliklerinde soru-cevap sınırı yoktur. Sorular WhatsApp üzerinden 7/24 cevaplandırılır.

info@talhakilic.com

Mail 7/24 Destek

+90 531 708 96 87

Whatsapp 7/24 Destek

+90 531 708 96 87

Hafta içi 09:00-18:00